Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24875
Stary 13.06.2010, 20:57
Szczerze mowiac to wolałbym jakis słabszy transfer ale żeby to był Polak. Zobaczcie jak moze wygladac nasz skład w przyszłym sezonie jezeli mamy sciagnac 2-3 zawodników z zagranicy i nikogo z Polski:

Jovanic
ZagranicznyObronca - Głowa/NowyZagranicznyStoper - Marcelo - Pi.Brozek
Łobo - Sobol - Garguła - Kirm
Brożek - NowyZagranicznyNapastnik

6 obcokrajowców, 5 Polaków. Zdecydowanie nie dla takich działań....Tyle mojego zdania. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując