|
Paaaasjonująca debata.
Jeżeli by miał wybrać kandydata , który najbardziej poukładanie/czytelnie przedstawiał swoje poglądy , to wskazał bym na Jarosława Kaczyńskiego . Za nim uplasował się Napieralski , ale on jest tak przesłodzony w tej kampanii , że aż ciężko się go słucha/ogląda.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 13.06.2010 o godz. 20:59.
|