Podsumowanie debaty:
Kaczyński - nie odpowiedział konkretnie na żadne pytanie. Dno (zawsze było)
Komorowski - Rozważny, porządny kandydat (pieprzyć poglądy idiotów vel PiSiorków)
Pawlak - Nieźle, ale czy zawsze musi być taki wystraszony?
Napieralski - Pomimo lewicowych poglądów bardzo dobrze wypadł, mądre spostrzeżenia.
P.S. Z mlaskania Kaczyńskiego nie można było nic wywnioskować
