Wasiu napisał(a):

|
To jest autentycznie najbardziej zalosne zdanie jakie czytalem przez 7 lat urzedowania na tym forum.
|
Trochę pokręciłem ;p Miałem na myśli, że jest zbyt dobry na to aby Wisła mogła go transferować, bo na transfer takich Lewandowskich, Peszko czy Brożków to my nie mamy szans gdy się oni rozwiną. My transferujemy przeciętnych graczy, którzy dopiero mogą się rozwinąć na gwiazdy , u nas ze względu na finanse nie ma szans na pozyskanie gwiazdy a Baba pewnie taką gwiazdą jest.