Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24869
Stary 13.06.2010, 20:25
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
To jest autentycznie najbardziej zalosne zdanie jakie czytalem przez 7 lat urzedowania na tym forum.
Trochę pokręciłem ;p Miałem na myśli, że jest zbyt dobry na to aby Wisła mogła go transferować, bo na transfer takich Lewandowskich, Peszko czy Brożków to my nie mamy szans gdy się oni rozwiną. My transferujemy przeciętnych graczy, którzy dopiero mogą się rozwinąć na gwiazdy , u nas ze względu na finanse nie ma szans na pozyskanie gwiazdy a Baba pewnie taką gwiazdą jest.
Odpowiedz cytując