Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7759
Stary 13.06.2010, 20:21
A co tam Pis nie umie sadzic drzewek, Komorowski nie wie ze Norwegia nie jest w UE, Kaczynski nie zna hymnu- trzeba to wypomniec bo to jest "czysta" walka naszych tegich glow. Juz zapomnieli jak pod publiczke po 10 kwietnia mowili o kulturze dyskusji, o zmianach. Minelo 2 miesiace i juz jedni probuja drwic z drugich, nie mowic o sobie, nie mowic o swoich planach tylko mowic "patrzcie, tamci to cioty, nie umieja tego, nie robia tak, ich chcecie ybrac?". Mnie to smiech ogarnia jak widze te mendy ktore walcza za wszelka cene o stolki, co tam honor, co tam ludzkie wartosci. Liczy sie zamydlenie oczu ludziom dorwanie sie do wladzy. Dlatego mysle ze najrozsadniejsza kandydatura jest ta Korwina-Mikke. Czlowiek majacy swoje poglady, nie grajacy pod publiczke. Takiego czlowieka bym chcial widziec przy wladzy, nie obiecujacego gruszki na wierzbie tylko szczerego i prawdziwego
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.