mic napisał(a):

|
Za calowanie BG powinien dostac kopa w dupe... Sorry, ale tydzien temu nie wiedzial ze taki klub istnieje, a teraz caluje herb. I pewnie tylko zeby sie "popisac". ehh
|
Jesteście chorzy.
Skorża powie, że Legia to wielki klub - judasz, bo tylko Wisła to duży klub w tym kraju.
Cantoro, że podobała mu się atmosfera na Odrze - judasz i idiota, jak on śmie wygłaszać takie małe, miłe kłamstewka.
Nowy zawodnik Waszego klubu pocałuje herb - ogórek, idiota, a może i judasz, bo jeszcze nie wie, że my tu hołdujemy Białej Gwieździe, a nie logo SSA.
Gdzie ja żyję.
Jak Brożek się uśmiechnie do Skorży, a Sobolewski poda rękę Frankowskiemu, to ich zabijecie? To pewnie jakiś spisek z Warszawy, to oni namieszali w głowie naszym zawodnikom używając do tego rządu, mediów i PZPNu.