Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24863
Stary 13.06.2010, 20:11
mic napisał(a):Wyświetl post
Za calowanie BG powinien dostac kopa w dupe... Sorry, ale tydzien temu nie wiedzial ze taki klub istnieje, a teraz caluje herb. I pewnie tylko zeby sie "popisac". ehh
Jesteście chorzy.

Skorża powie, że Legia to wielki klub - judasz, bo tylko Wisła to duży klub w tym kraju.

Cantoro, że podobała mu się atmosfera na Odrze - judasz i idiota, jak on śmie wygłaszać takie małe, miłe kłamstewka.

Nowy zawodnik Waszego klubu pocałuje herb - ogórek, idiota, a może i judasz, bo jeszcze nie wie, że my tu hołdujemy Białej Gwieździe, a nie logo SSA.

Gdzie ja żyję.

Jak Brożek się uśmiechnie do Skorży, a Sobolewski poda rękę Frankowskiemu, to ich zabijecie? To pewnie jakiś spisek z Warszawy, to oni namieszali w głowie naszym zawodnikom używając do tego rządu, mediów i PZPNu.
Odpowiedz cytując