Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24861
Stary 13.06.2010, 19:59
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Chcialbym zeby rewelacje wisla on-line sie sprawdzily, ale ostatnio ta strona poleciala pare razy w przyslowiowego "ch...". Baba wydaje sie solidny chociaz tez drugi, Edgar ma lepsze statystyki. Mam nadzieje, ze rzeczywiscie sie cos dzieje w naszej polityce transferowej i teraz powoli zaczna dochodzic nowi gracze.
Dokładnie, choć Jovanicia chyba jako pierwsi podali i chwała im za to.
Ten Baba wygląda ciekawie, ale pewnie zaraz znowu pojawi się ktoś, kto powie "za drogi", "za słaby", "za czarny".
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując