Wasiu napisał(a):

|
Chcialbym zeby rewelacje wisla on-line sie sprawdzily, ale ostatnio ta strona poleciala pare razy w przyslowiowego "ch...". Baba wydaje sie solidny chociaz tez drugi, Edgar ma lepsze statystyki. Mam nadzieje, ze rzeczywiscie sie cos dzieje w naszej polityce transferowej i teraz powoli zaczna dochodzic nowi gracze.
|
Dokładnie, choć Jovanicia chyba jako pierwsi podali i chwała im za to.
Ten Baba wygląda ciekawie, ale pewnie zaraz znowu pojawi się ktoś, kto powie "za drogi", "za słaby", "za czarny".
