Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KacJKG
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
24859
13.06.2010, 19:43
Ten cały Baba nie gra przypadkiem tam gdzie Mateusz Bąk z Lechii Gdańsk?
Nie wydaje mi się, żebyśmy go kupili - 1,5 mln ojro to trochę za dużo jak na nasze progi.
Chociaż na pewno bym się nie pogniewał jakby go ściągnęli.
KacJKG
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KacJKG