Wyświetl pojedynczy post
KacJKG
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24859
Stary 13.06.2010, 19:43
Ten cały Baba nie gra przypadkiem tam gdzie Mateusz Bąk z Lechii Gdańsk?

Nie wydaje mi się, żebyśmy go kupili - 1,5 mln ojro to trochę za dużo jak na nasze progi.

Chociaż na pewno bym się nie pogniewał jakby go ściągnęli.
Odpowiedz cytując