tofik napisał(a):

Można wiedzieć co to za ogórek ? Skąd oni go wytrzasnęli. Przecież miała być półroczna obserwacja. Aj.
|
jaki ogórek

?
Jovanić będzie super! zobaczycie....a dla mnie fajnie ze pocałował herb

.....A jakby przyszedł Baba to byłoby jedwabiście....
