Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24844
Stary 13.06.2010, 19:15
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Problem znaleźliście, bo gość pocałował herb na koszulce. Może nie podchodzi do tego tak emocjonalnie jak Wy? Cieszcie się, że mamy w końcu bramkarza i módlcie, aby okazał się dobry.
Czym dla Ciebie kolego jest herb Wisly ?
Odpowiedz cytując