Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24842
Stary 13.06.2010, 19:13
Manieczkin335 napisał(a):Wyświetl post
http://wisla-online.pl/news/nie-ma-t...galczyk-1115:D ciekawie się robi:d Lech się osłabia bo trudno będzie im ściągnąć lepszych niż Lewandowski i Peszko !
Ten Baba to zdecydowanie najciekawszy napastnik z tych przymierzanych do Wisły. Jego statystyki szału nie robią 6 bramek w 30 spotkaniach + 2 bramki w 3 meczach pucharowych. Ale patrząc na cały jego sezon w Maritimo to zaczynał jako podstawowy zawodnik, w 10 wyszedł z ławki. Jednak te 6 bramek w lidze portugalskiej prezentuję się bardziej okazale niż 20 w jakiś śmiesznych ligach na peryferiach europy lub w rezerwach.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując