Manieczkin335 napisał(a):

Ten Baba to zdecydowanie najciekawszy napastnik z tych przymierzanych do Wisły. Jego statystyki szału nie robią 6 bramek w 30 spotkaniach + 2 bramki w 3 meczach pucharowych. Ale patrząc na cały jego sezon w Maritimo to zaczynał jako podstawowy zawodnik, w 10 wyszedł z ławki. Jednak te 6 bramek w lidze portugalskiej prezentuję się bardziej okazale niż 20 w jakiś śmiesznych ligach na peryferiach europy lub w rezerwach.