Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24841
Stary 13.06.2010, 19:13
Ten Baba Diawara byłby zajebisty. Ciekawe czy damy radę go wyciągnąć. Mając do wyboru jego albo Sobiecha za podobną cenę... cóż bez dwoch zdan.
Jakby tak go kupić i do tego wypozyczyc Djurovskiego z opcją pierwokupu i jeszcze jakiegos prawego obronce z podobna opcja. Zajebioza by byla...
Odpowiedz cytując