|
Ten Baba Diawara byłby zajebisty. Ciekawe czy damy radę go wyciągnąć. Mając do wyboru jego albo Sobiecha za podobną cenę... cóż bez dwoch zdan.
Jakby tak go kupić i do tego wypozyczyc Djurovskiego z opcją pierwokupu i jeszcze jakiegos prawego obronce z podobna opcja. Zajebioza by byla...
|