Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24839
Stary 13.06.2010, 19:10
cieszy pozyskanie bramkarza - martwi to że na kilku pozycjach mamy WIELKIE braki których póki co nie łatamy i oby nie powtórzyła się zmora poprzednich okienek, a więc kupowanie/wypozyczanie piłkarzy w ostatniej chwili.
Obecnie druzyna na nowy sezon to wielka niewiadoma, tak, jest czas, czas który w klubie muszą maksymalnie wykorzystać od zaraz !
Odpowiedz cytując