Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24838
Stary 13.06.2010, 19:09
mic napisał(a):Wyświetl post
Za calowanie BG powinien dostac kopa w dupe... Sorry, ale tydzien temu nie wiedzial ze taki klub istnieje, a teraz caluje herb. I pewnie tylko zeby sie "popisac". ehh
Daruj sobie takie teksty. A udowodnisz mu, że nie wiedział nic o Wiśle? Ja na przykład słyszałem od wielu zagranicznych kibiców, że znają z Polski tylko Wisłę. Niech się popisuje, to on stoi w bramce Wisły, nie Ty.

Odpowiedz cytując