mic napisał(a):

|
Za calowanie BG powinien dostac kopa w dupe... Sorry, ale tydzien temu nie wiedzial ze taki klub istnieje, a teraz caluje herb. I pewnie tylko zeby sie "popisac". ehh
|
Daruj sobie takie teksty. A udowodnisz mu, że nie wiedział nic o Wiśle? Ja na przykład słyszałem od wielu zagranicznych kibiców, że znają z Polski tylko Wisłę. Niech się popisuje, to on stoi w bramce Wisły, nie Ty.