Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24834
Stary 13.06.2010, 18:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Może nie zaczynajcie nagonki na to że pocałował nasz herb , bo brzmi to komicznie gdy najeżdżacie na nowego zawodnika , który chce się tylko przypodobać, zresztą bardzo wybrednym kibicom .

teraz zapewne usłyszymy że Wisła to wielki klub , któremu się nie odmawia ;] należy takie słowa traktować jak 2+2= 4
No właśnie masz rację. O to dokładnie mi chodzi. Fajnie, że pocałował herb, ale to nic nie znaczy.Zapewne, nawet nie od niego wyszła inicjatywa. Powinniśmy się nauczyć żeby takie gesty, deklaracje traktować neutralnie i z dużym dystansem. Zapewne, nawet nie od niego wyszła inicjatywa.

Absolutnie na Niego nie najeżdzam. Przeciwnie, bardzo się cieszę, że wreszcie mamy bramkarza, który dobrze rokuje.
Ostatnio edytowane przez Proud : 13.06.2010 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując