Karherop napisał(a):

Może nie zaczynajcie nagonki na to że pocałował nasz herb , bo brzmi to komicznie gdy najeżdżacie na nowego zawodnika , który chce się tylko przypodobać, zresztą bardzo wybrednym kibicom .
teraz zapewne usłyszymy że Wisła to wielki klub , któremu się nie odmawia ;] należy takie słowa traktować jak 2+2= 4
|
No właśnie masz rację. O to dokładnie mi chodzi. Fajnie, że pocałował herb, ale to nic nie znaczy.Zapewne, nawet nie od niego wyszła inicjatywa. Powinniśmy się nauczyć żeby takie gesty, deklaracje traktować neutralnie i z dużym dystansem. Zapewne, nawet nie od niego wyszła inicjatywa.
Absolutnie na Niego nie najeżdzam. Przeciwnie, bardzo się cieszę, że wreszcie mamy bramkarza, który dobrze rokuje.
