Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24826
Stary 13.06.2010, 18:27
Miejmy nadzieję, że okaże się wartościowym zawodnikiem. Nie przekonuje mnie to, że nie pojechał na MŚ, a Serbia ma dużo gorszych bramkarzy niż Polska...
Odpowiedz cytując