Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24823
Stary 13.06.2010, 18:23
Suszanin napisał(a):Wyświetl post
U mnie chłopak za te "gesty" ze zdjęć jest na + !
Za calowanie BG powinien dostac kopa w dupe... Sorry, ale tydzien temu nie wiedzial ze taki klub istnieje, a teraz caluje herb. I pewnie tylko zeby sie "popisac". ehh
Odpowiedz cytując