Cytat:
A mnie zastanawia dlaczego u nas w Polsce robi sie taką tajemnice co do pieniedzy za transfer..?
NIe można poprostu poinformować oficjalnie że zapłacilismy tyle, czy tyle ?
|
Wolałbyś dostawać 5 razy dziennie informacje , że Wisła "kupuje" bramkarza ?
U mnie chłopak za te "gesty" ze zdjęć jest na +

!