Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24820
Stary 13.06.2010, 18:19
Cytat:
A mnie zastanawia dlaczego u nas w Polsce robi sie taką tajemnice co do pieniedzy za transfer..?
NIe można poprostu poinformować oficjalnie że zapłacilismy tyle, czy tyle ?
Wolałbyś dostawać 5 razy dziennie informacje , że Wisła "kupuje" bramkarza ?

U mnie chłopak za te "gesty" ze zdjęć jest na + !
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...


Odpowiedz cytując