Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24818
Stary 13.06.2010, 18:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Mam nadzieję, że drugim bramkarzem będzie jednak Pawełek, a nie Juszczyk...
Przez pół roku pewnie będzie, potem krzyż na drogę.

Edit - wie ktoś kto podał pierwszy info, że się nim interesujemy?
Ostatnio edytowane przez Kordel_Walker : 13.06.2010 o godz. 18:21.
Odpowiedz cytując