Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24817
Stary 13.06.2010, 18:15
A mnie zastanawia dlaczego u nas w Polsce robi sie taką tajemnice co do pieniedzy za transfer..?
NIe można poprostu poinformować oficjalnie że zapłacilismy tyle, czy tyle ?
Odpowiedz cytując