gress napisał(a):

Może ktoś z dobrą pamięcią odpowie mi na pytanie: kiedy i jaki przeprowadziliśmy ostatni transfer zawodnika, za którego musieliśmy zapłacić ? Łobo ?
Edit:
zapomniałem o Kirmie...
|
Jirsak?
No, to z obsadą brameczki mamy (mam nadzieję) spokój. Teraz można skoncentrować się na innych pozycjach. Dwóch konkretnych napadziorów, stoper i skrzydłowy.
Dajcie spokój z tym Glikeim i Sadlokiem co to za pomysły? My potrzebujemy dobrych piłkarzy na już, a nie na handel w przyszłości...