Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24815
Stary 13.06.2010, 18:13
gress napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś z dobrą pamięcią odpowie mi na pytanie: kiedy i jaki przeprowadziliśmy ostatni transfer zawodnika, za którego musieliśmy zapłacić ? Łobo ?


Edit:

zapomniałem o Kirmie...
Jirsak?

No, to z obsadą brameczki mamy (mam nadzieję) spokój. Teraz można skoncentrować się na innych pozycjach. Dwóch konkretnych napadziorów, stoper i skrzydłowy.

Dajcie spokój z tym Glikeim i Sadlokiem co to za pomysły? My potrzebujemy dobrych piłkarzy na już, a nie na handel w przyszłości...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując