Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
24811
13.06.2010, 18:05
Może ktoś z dobrą pamięcią odpowie mi na pytanie: kiedy i jaki przeprowadziliśmy ostatni transfer zawodnika, za którego musieliśmy zapłacić ? Łobo ?
Edit:
zapomniałem o Kirmie...
"Bo nasza
ARMIA
to potęga"
gress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gress
Znajdź inne posty napisane przez gress