Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24811
Stary 13.06.2010, 18:05
Może ktoś z dobrą pamięcią odpowie mi na pytanie: kiedy i jaki przeprowadziliśmy ostatni transfer zawodnika, za którego musieliśmy zapłacić ? Łobo ?


Edit:

zapomniałem o Kirmie...



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując