Wyświetl pojedynczy post
KacJKG
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24806
Stary 13.06.2010, 17:59
No w końcu!

Ciekawe z jakim numerem będzie występował.

To teraz pasowało by jeszcze ściągnąć kogoś z dwójki Sadlok - Glik, jakiegoś ofensywnego pomocnika i Nowaka lub Sobiecha.

Chociaż mile widziany byłby jakiś obcokrajowiec w ataku, np. ten Soriano z Barcy B.

E:

duce! napisał(a):Wyświetl post
Jovanic przyszedł na zasadzie wolnego transferu czy musieliśmy coś zapłacić Serbom?
0,4 mln ojro.


Ktoś na forum przebąkiwał jeszcze, że w tym tygodniu mogą być nawet jeszcze trzy "niespodzianki".
Nie wiem na ile to info jest prawdziwe, dlatego - Nie uwierzę do póki nie zobaczę potwierdzenia na stronie oficjalnej.
Ostatnio edytowane przez KacJKG : 13.06.2010 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując