No w końcu!
Ciekawe z jakim numerem będzie występował.
To teraz pasowało by jeszcze ściągnąć kogoś z dwójki Sadlok - Glik, jakiegoś ofensywnego pomocnika i Nowaka lub Sobiecha.
Chociaż mile widziany byłby jakiś obcokrajowiec w ataku, np. ten Soriano z Barcy B.
E:
duce! napisał(a):

|
Jovanic przyszedł na zasadzie wolnego transferu czy musieliśmy coś zapłacić Serbom?
|
0,4 mln ojro.
Ktoś na forum przebąkiwał jeszcze, że w tym tygodniu mogą być nawet jeszcze trzy "niespodzianki".
Nie wiem na ile to info jest prawdziwe, dlatego - Nie uwierzę do póki nie zobaczę potwierdzenia na stronie oficjalnej.