Wracając do Komora i jego planu wyjścia z NATO - czy to nie on podpisał przedłużenie naszego pobytu w Afganistanie wraz ze zwiększeniem kontyngentu?
A akcja z drzewkami brzydko pachnie, zważywszy na to, że stała się głównym punktem kampanii PO ("Kaczyński nie umie drzewa zasadzić")
