|
No jeśli Lakers dziś nie wygrają, to także będzie im ciężko, co prawda jeszcze ew. 2 mecze w LA, ale wydaje mi się że G5 może zdecydować. Bynum ma zagrać, ale ile i na jakim poziomie tego nie wiadomo.
Jeszcze taka ciekawa statystyka- Lakers ani razu w tych PO nie przegrywali. Mieli remis z OKC czy Suns ale nigdy nie przegrywali.
Początek o 2:00.
|