Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24793
Stary 13.06.2010, 14:59
Markus napisał(a):Wyświetl post




Bardzo zabawne. Jesteście mistrzami wprowadzania absurdalnych kryteriów weryfikowania wartości zawodnika. Obawiam się, że nie istnieje kryterium, iż obrońca jest świetnym obrońcą dlatego, że go na boisku widać, lub że go nie widać.
Czemu niby cytujesz mój post? Czy to ja wprowadziłem to "absurdalne kryterium"? Prędzej ironizuje sobie z tego co napisał użytkownik Uran lekko pokazując że przeczy sobie linijka pod linijką ale oczywiście Markus nie bardzo chyba rozumiejąc mojego posta musiał z zemsty (za nieprzyznanie racji w temacie Makinwy i Uche) przyczepić się do niego.

No chyba że był inny cel cytowania mojego posta to przepraszam bardzo.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 13.06.2010 o godz. 15:01.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując