rafalek napisał(a):

Pozwól, że zapytam o to, czy jutro na tej konferencji z Jovanicem już ktoś będzie czy to kwestia kolejnych dni? Oczywiście nie wymagam od Ciebie dokładnych dat ani godzin, ale tak z ciekawości pytam.
Wiesz jeszcze może chociaż o jakie pozycje chodzi w tych trzech niespodziankach?
Pozdrawiam!
|
Z tego co wiem jutro tylko bedzie Jovanic ale to jest informacja na dziś i do jutra może cos sie jeszcze zmienić.Korzystając z okazji prosze nie piszcie do mnie na priv z pytaniami ; kto bedzie ,z jakiego kraju ,na jaka pozycje itp.To co moglem wam zdradzić na obecną chwile to napisałem a nie bede podawł informacji ktore sa narazie pewne na 80%