Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5701
Stary 13.06.2010, 14:52
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Pozwól, że zapytam o to, czy jutro na tej konferencji z Jovanicem już ktoś będzie czy to kwestia kolejnych dni? Oczywiście nie wymagam od Ciebie dokładnych dat ani godzin, ale tak z ciekawości pytam.

Wiesz jeszcze może chociaż o jakie pozycje chodzi w tych trzech niespodziankach?

Pozdrawiam!
Z tego co wiem jutro tylko bedzie Jovanic ale to jest informacja na dziś i do jutra może cos sie jeszcze zmienić.Korzystając z okazji prosze nie piszcie do mnie na priv z pytaniami ; kto bedzie ,z jakiego kraju ,na jaka pozycje itp.To co moglem wam zdradzić na obecną chwile to napisałem a nie bede podawł informacji ktore sa narazie pewne na 80%
Odpowiedz cytując