Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#384
Stary 13.06.2010, 13:48
Ruscy muszą mieć jakiś cholerny kryzys z reprą, jeśli tak słaba (mimo całej sympatii choćby ze względu na Kirma) Słowenia wykopała ich w barażach.

Jak słyszę te trąby to przypomina mi się scena z Misia, jak kot przebrany za zająca uciekł na drzewo przed prześladowcami z pańskiego dworu i reżyser po wygłoszeniu swoich przemyśleń poprosił :
- niech on już nie miauczy.


Odpowiedz cytując