|
Tego sie nie da ogladac...ci "pilkarze" kopia sie po czolach. Przypomina, to mecz polskiej ligi, gdzie sa trudnosci z wymienieniem 4-5 celnych podan. Braki w technice, w taktyce i przygotowaniu fizycznym. Anglicy i Amerykanie beda mieli ostre strzelanie. Zal patrzec. Zupelni outsiderzy tych mistrzostw, jak do tej pory.
|