Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10636
Stary 13.06.2010, 13:28
FevPL napisał(a):Wyświetl post
Szczelina między trybunami
Wschodnia:
http://www.stadionwisly.info/fotorel...sla_krakow.jpg
Zachodnia:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...a_dzwig/37276/
To z tego co pamietam zbobiono po to zeby zapewnic cyrkulacje powietrza na stadionie takie byly tlumaczenia, tylko po ....
,
Odpowiedz cytując