Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10635
Stary 13.06.2010, 13:13
Cześć PiotrG.
Od dłuższego czasu sledze twoje posty. Masz najbardziej konkretne informacje ( o źródło nie będę pytał - oczywistość). Posiadasz świetne projekty, każdej kondygnacji, nie wszystkie znalazłem a te co mam to nie mogę odczytać opisów (legendy).
Czy jesteś w stanie na forum lub na priv udostępnić w jak najlepszej rozdzielczości?

dzięki
PS. właśnie oglądam naszego Kirma - czemu on nie biega tak w Wisełce?
Odpowiedz cytując