|
Cześć PiotrG.
Od dłuższego czasu sledze twoje posty. Masz najbardziej konkretne informacje ( o źródło nie będę pytał - oczywistość). Posiadasz świetne projekty, każdej kondygnacji, nie wszystkie znalazłem a te co mam to nie mogę odczytać opisów (legendy).
Czy jesteś w stanie na forum lub na priv udostępnić w jak najlepszej rozdzielczości?
dzięki
PS. właśnie oglądam naszego Kirma - czemu on nie biega tak w Wisełce?
|