Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
24790
13.06.2010, 13:02
Dobrze, jest jak w meczu nie widać bramkarza. Wtedy oznacza, to że drużyna dobrze radzi sobie w destrukcji ataków przeciwnika.
DrunkenBear
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DrunkenBear
Znajdź inne posty napisane przez DrunkenBear