Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
Od: 04.2010
Offline
#
10632
13.06.2010, 12:19
Szczelina między trybunami
Wschodnia:
http://www.stadionwisly.info/fotorel...sla_krakow.jpg
Zachodnia:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...a_dzwig/37276/
Ostatnio edytowane przez FevPL : 13.06.2010 o godz. 12:24.
FevPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FevPL
Znajdź inne posty napisane przez FevPL