Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 13.06.2010, 12:07
za dużo narzekacie

wczoraj nie oglądałem ostatniego meczu, ale pierwszy był fajny
Korea pokazała dobry futbol, bardzo jestem ciekawy ich meczu z Argentyną, ale niestety na żywo go nie obejrzę :/
NIgeria zagrała na stojąco, dla mnei była to żenada, ale szczerze niczego wiecej, sie po nich nie spodziewałem.
Meli kupe szczęścia bo jakby było 5-0 to nie mogliby nic powiedzieć.

dzis uwaga na NIemców i Serbów, dwie niewiadome, które mogą napsuć krwi faworytom w tych mistrzostwach

Liczę że Słowenia dziś wygra i Angole będą sie musieli napocić
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując