za dużo narzekacie
wczoraj nie oglądałem ostatniego meczu, ale pierwszy był fajny
Korea pokazała dobry futbol, bardzo jestem ciekawy ich meczu z Argentyną, ale niestety na żywo go nie obejrzę :/
NIgeria zagrała na stojąco, dla mnei była to żenada, ale szczerze niczego wiecej, sie po nich nie spodziewałem.
Meli kupe szczęścia bo jakby było 5-0 to nie mogliby nic powiedzieć.
dzis uwaga na NIemców i Serbów, dwie niewiadome, które mogą napsuć krwi faworytom w tych mistrzostwach
Liczę że Słowenia dziś wygra i Angole będą sie musieli napocić
