Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10628
Stary 13.06.2010, 12:02
Witam Mav23
Cytat:
Nie do końca czuje o co chodzi - pokarz zdjęcie lub sprecyzuj
Uściślam moje poprzednie pytanie odnośnie tych dziur miedzy trybunami
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...buny_E//35911/
Nikt z inżynierów nie potrafił mi odpowiedzieć na dniu otwartym jaki jest cel tych dziur na łączeniach pomiędzy nowymi i starymi trybunami górnymi.
mav23. dzięki za odpowiedz
Powód: nie załączyłem zdjęcia
Ostatnio edytowane przez Mea : 13.06.2010 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując