Witam Mav23
Cytat:
|
Nie do końca czuje o co chodzi - pokarz zdjęcie lub sprecyzuj
|
Uściślam moje poprzednie pytanie odnośnie tych dziur miedzy trybunami


http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...buny_E//35911/
Nikt z inżynierów nie potrafił mi odpowiedzieć na dniu otwartym jaki jest cel tych dziur na łączeniach pomiędzy nowymi i starymi trybunami górnymi.
mav23. dzięki za odpowiedz