Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16658
Stary 13.06.2010, 11:50
brzydki.brzydal napisał(a):Wyświetl post
1. w jaki sposob zalatwic sobie legalnie (odpada sharing) canal+ sport. Interesuje mnie tylko ten kanał z oferty C+?

2. do kiedy C+ bedzie transmitowal mecze polskiej ekstraklasy (do kiedy obowiazuje umowa o transmisje meczow)?
Sezon 2010/11 jest ostatnim który transmituje Canal + na podstawie poprzedniego przetargu, na jesień 2010 ogłoszony zostanie nowy konkurs na sezony 2011/12 2012/13 2013/14
Odpowiedz cytując