Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10625
Stary 13.06.2010, 11:04
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html na tej kamerce wygląda nawet lepiej nie wiem z czego to wynika ale u mnie na tej kamerce bieżącej są takie bardziej szare kolory... I barierki bardzo błyszczą przez co nie widać tak dokładnie
Odpowiedz cytując