Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7742
Stary 13.06.2010, 10:42
Komorowski sie boi debaty bo jest za glupi Raczej duzo mu brakuje do wiedzy jaka maja inni kandydaci i zwyczajnie chlop boi sie osmieszyc. Kaczysnki z kolei udaje wielka zmiane aby tylko zostac prezydentem. Ogolnie smieszne jest to popracie dla niego. Za co to? Za to ze mu brat zmarl :O Moge mu zlozyc kondolencje ale nie rozumie ludzie go popieraja z litosci? Wlasnie przez brata Lech Kaczysnki mial taka zla opinie. Zawsze Jaro jatrzył, wszystko psol i robil zla marke Kaczynskim. O innych kandydatach ciezko sie wypowiadac bo malo ich w tv. Pierwszy raz w zyciu mam prawo isc na wybory prezydenckie i nie wiem na kogo glosowac. Wszyscy tacy sztuczni i obludni, najpierw kiełbasa przedwyborcza a pozniej w dupe mnie pocalujcie. Ehh jak patrze na tych ... politykow to mi sie niedobrze robi, jak mozna ludziom smiac sie w oczy. Mowic o jakiejs zmianie kultury politycznej po tragedii w Smolensku a za miesiac sie znowu gryzc i opluwac jak psy, na pokaz dla dobra kampanii wspolczuc powodzianom a na drugi dzien miec ich w dupie, smiac sie i robic sobie jaja w tv. Oni sie zajmuja wszystkim oprocz tym co trzeba.
Czy ktos moze cos napisac o Januszu Korwinie-Mikke? Jakos najbardziej on mnie przkonuje aczkolwiek nie siedze tak w temacie aby miec o nim szersza wiedze.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.