Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
daro83
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
10623
13.06.2010, 10:40
Tam niema białych krzeselek! Widok z kamerki zrzucilem na kompa i powiekrzylem kilka razy i to sa same barierki i mocowania na krzeselka!
daro83
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do daro83
Znajdź inne posty napisane przez daro83