Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.06.2010, 10:24
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Jak narazie MŚ nie maja zadnego klimatu, zbyt duzo jest przypadkowych druzyn ktore graja antyfutbol, az strach pomyslec co bedzie w 2016 kiedy UEFA rozszerzy liczbe uczestnikow ME do 24.
Mam cichą nadzieję, że nie awansujemy, bo poziom swiatowy nie dla nas. Z drużyn do tej p[ory kopiących mielibyśmy szansę na remis jedynie z Grekami.Reszta to jakis inny poziom futbolu w porównaniu do Polski. Nawet słaba Francja skopała by nam tyłki.
Odpowiedz cytując