|
no panowie trzeba przyznać, że skończyła się pewna epoka, kupiliśmy na prawdę solidnego bramkarza, chociaż nie ma oficjalnego info to można chyba już odetchnąć uffff. W przyszłym sezonie mam nadzieje będziemy oglądać tylko udane interwencje bez żadnych klopsów. amen.
|