Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24782
Stary 12.06.2010, 18:35
no panowie trzeba przyznać, że skończyła się pewna epoka, kupiliśmy na prawdę solidnego bramkarza, chociaż nie ma oficjalnego info to można chyba już odetchnąć uffff. W przyszłym sezonie mam nadzieje będziemy oglądać tylko udane interwencje bez żadnych klopsów. amen.
Odpowiedz cytując