bravelukas napisał(a):

co Ty wygadujesz, ze nie trafi zaden zawodnik, ale można sie spodziewac niespodzianek in plus ? - przeciez to sie wyklucza
|
hehehe.....rozbawiłeś mnie nieźle...

czytanko ze zrozumieniem się kłania...ale i tak pozdro...
FANTOMAS: Taka prośba....rozwiń myśl

jak nie tutaj to w Gdybym był bogaty ok....? Z chęcią przeczytalbym parę rewelacji....pozdrawiam....z góry dzieki za odp.