For_FuN_ napisał(a):

Higuain, to zdecydowanie najslabszy napastnik, sposrod tych ktorych powolal Maradona. Po 45 minutach byl to zmiany. Mecz fajny, cos sie dzialo. Enyeama najlepszy na boisku. Tyle czasu szukalismy bramkarza, a tu prosze, pilkarz z ligi izraelskiej, ograny na arenie miedzynarodowej. Jak ktos wyzel wspominal, obrona Argentyny slabiutka(trzymaja to wszystko Mascherano i Samuel), ale co tu sie dziwic skoro graja w tej formacji Demichelis, Gutierrez(mam nadzieje, ze dobrze napisalem) i Heinze. Ojjj, brakuje, brakuje Zanetti'ego i po wyjsciu z grupy Maradona za to zaplaci.
W ostatnim meczu dzisiejszego dnia, licze bardzo na Amerykanow. Trzeba skopac pupy Anglikom.
|
Gościu strzela w lidze hiszpańskiej 27 bramek i Ty mówisz, że jest najsłabszym napastnikiem Argentyny?
Z tego wynika, że zdanie na temat Gonzalo wyrobiłeś sobie na podstawie jednego obejrzanego meczu.
