Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 12.06.2010, 17:47
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Higuain, to zdecydowanie najslabszy napastnik, sposrod tych ktorych powolal Maradona. Po 45 minutach byl to zmiany. Mecz fajny, cos sie dzialo. Enyeama najlepszy na boisku. Tyle czasu szukalismy bramkarza, a tu prosze, pilkarz z ligi izraelskiej, ograny na arenie miedzynarodowej. Jak ktos wyzel wspominal, obrona Argentyny slabiutka(trzymaja to wszystko Mascherano i Samuel), ale co tu sie dziwic skoro graja w tej formacji Demichelis, Gutierrez(mam nadzieje, ze dobrze napisalem) i Heinze. Ojjj, brakuje, brakuje Zanetti'ego i po wyjsciu z grupy Maradona za to zaplaci.

W ostatnim meczu dzisiejszego dnia, licze bardzo na Amerykanow. Trzeba skopac pupy Anglikom.
Gościu strzela w lidze hiszpańskiej 27 bramek i Ty mówisz, że jest najsłabszym napastnikiem Argentyny?

Z tego wynika, że zdanie na temat Gonzalo wyrobiłeś sobie na podstawie jednego obejrzanego meczu.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując