Markus napisał(a):

Jesteś uczestnikiem negocjacji, że znasz jedną i drugą? Jeśli nie - piszesz fundamentalnie nie na temat Też mam nadzieję, że to dostrzegasz.
I skąd możesz wiedzieć, że cena i pensja za Makinwe będzie zbyt wysoka w stosunku do tego, co ewentualnie da Wiśle i niemożliwa do zapłacenia przez nasz klub?
|
Ty chyba nie rozumiesz o co tutaj wszystkim chodzi. Wystrzeliłeś totalnie chybionym (w moim odczuciu) porównaniem i na siłe starasz się przekonać wszystkich że masz rację. Chyba nie trzeba siedzieć za biurkiem i oglądać negocjacji żeby móc oszacować że Uche kosztował nas grosze i pewnie zarabiał paredziesiąt tysięcy euro rocznie, a Makinwa pewnie chce dostać z 500 tys euro jak nie więcej. To takie orientacyjne sumy ale może zrozumiesz różnice.
Rozumiem że dla Ciebie przyjście Ronaldinho i Pato to również była ta sama sytuacja? Niczym nie różniło się ich przybycie do Milanu? Nie uważasz że jeden przyszedł jako młody talent, który może wystrzeli a drugi jako wypalona gwiazda, która może się odbuduje?