|
Myślę że przy ocenianiu bramkarza nie należy kierować się tym co obronił tylko co wpuścił. Oglądałem kilka bramek które wpuścił i osobiście sadzę że nie jest to bramkarz na 400 tys euro. Zbyt późno reaguje przy zagrożeniach. Jeśli chodzi o wychodzenie z bramki i grę na lini jest to moim zdaniem bramkarz słabszy od Pawełka. Oczywiście jego atutem jest to że nic nie "odwali" w czasie meczu także defensywa będzie czuć się jak w każdej normalnej drużynie.
|