Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24766
Stary 12.06.2010, 15:29
skeba napisał(a):Wyświetl post
Tylko zobacz kto gra w reprezentacji Serbii na pozycji bramkarza - zawodnik Zaglebia Lubin (Isailovic)
Czyli teoretycznie to bramkarz Zaglebia jest lepszy. Z tego co widzę na filmach to nie prezentuje niczego wielkiego.
Patrząc na Navasa - mam zupelnie o nim inne zdanie.


Muche to Legia wyjela za smieszne pieniadze..., tylko maja Dowhana.
teoretycznie, to tak jakbyś rok temu uważał Zahorskiego za lepszego piłkarza od Jelenia bo grał w kadrze.

A porównywanie bramkarzy na podstawie filmików to już w ogóle śmiech na sali.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując