skeba napisał(a):

Tylko zobacz kto gra w reprezentacji Serbii na pozycji bramkarza - zawodnik Zaglebia Lubin (Isailovic)
Czyli teoretycznie to bramkarz Zaglebia jest lepszy. Z tego co widzę na filmach to nie prezentuje niczego wielkiego.
Patrząc na Navasa - mam zupelnie o nim inne zdanie.
Muche to Legia wyjela za smieszne pieniadze..., tylko maja Dowhana.
|
teoretycznie, to tak jakbyś rok temu uważał Zahorskiego za lepszego piłkarza od Jelenia bo grał w kadrze.
A porównywanie bramkarzy na podstawie filmików to już w ogóle śmiech na sali.