Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24761
Stary 12.06.2010, 15:04
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
nie porównuj reprezentacji Kostaryki do Serbii. Twój argument jest tak abstrakcyjny że aż człowiek nie wie jak to skomentować. Czyli wg Ciebie tak Lewandowski jest lepszym zawodnikiem od np. Lavezziego bo gra w reprezentacji Polski a Argentynczyk w swojej reprezentacji nie gra? taki Ronaldinho nie powinien być brany pod uwagę bo nie jest powoływany do kadry?
Tylko zobacz kto gra w reprezentacji Serbii na pozycji bramkarza - zawodnik Zaglebia Lubin (Isailovic)
Czyli teoretycznie to bramkarz Zaglebia jest lepszy. Z tego co widzę na filmach to nie prezentuje niczego wielkiego.
Patrząc na Navasa - mam zupelnie o nim inne zdanie.

Cytat:
Bufona czy nawet takiego Muche nie kupisz za tyle.
Muche to Legia wyjela za smieszne pieniadze..., tylko maja Dowhana.
Ostatnio edytowane przez skeba : 12.06.2010 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując