Cytat:
|
Nasz nowy bramkarz(?) na pewno nie będzie wspominał miło szczególnie jednego z meczów w tym sezonie w lidze serbskiej , kiedy to jego zespół został rozjechany przez Crvene Zvezdę 5-2 .
|
akurat byłem na tym meczu
Zvezda - Spartak 5:2 12.12.2009 przy 0:1 sędzia gwizdnął karnego z kapelusza. Może też chciał świętować 20-lecie Delije i zrobił im prezent
Grał wtedy poprawnie mimo, że puścił 5 bramek