Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24755
Stary 12.06.2010, 14:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A jaka jest cena dyktowana za Glika że jest nieadekwatna? Bo o SobiechoSadloku można przeczytać że łącznie 1,5 mln euro? Ile sam Glik kosztuje? (Chce Piast za niego pieniędzy)
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,...ku_Fulham.html

Napisano, że w styczniu Piast odrzucił ofertę Lecha za Glika wartości 1,5 mln złotych. I był gotów go puścić za trzy razy tyle. Dla mnie to paranoja, absolutne maksimum za takiego gościa to 800-900 tys złotych.

Teraz Piast spadł z ligi, więc może wycena tego gracza również uległa zmianie.

Żurawek napisał(a):Wyświetl post
Świeżak w kontekście występów na poziomie Wisły.
Dokładnie to miałem na myśli.
Odpowiedz cytując