Ogryzek napisał(a):

|
A jaka jest cena dyktowana za Glika że jest nieadekwatna? Bo o SobiechoSadloku można przeczytać że łącznie 1,5 mln euro? Ile sam Glik kosztuje? (Chce Piast za niego pieniędzy)
|
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,...ku_Fulham.html
Napisano, że w styczniu Piast odrzucił ofertę Lecha za Glika wartości 1,5 mln złotych. I był gotów go puścić za trzy razy tyle. Dla mnie to paranoja, absolutne maksimum za takiego gościa to 800-900 tys złotych.
Teraz Piast spadł z ligi, więc może wycena tego gracza również uległa zmianie.
Żurawek napisał(a):

|
Świeżak w kontekście występów na poziomie Wisły.
|
Dokładnie to miałem na myśli.