Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Żurawek
Member
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów
Offline
#
24753
12.06.2010, 14:38
Rob_Zombie
napisał(a):
Świeżak? Koleś ma już 24 lata, a dwa ostatnie spędził grając w ekstraklasie. Żaden z niego świeżak.
Świeżak w kontekście występów na poziomie Wisły.
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo
156.
[
PW
]
Żurawek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Żurawek
Znajdź inne posty napisane przez Żurawek